Výroba a montáž

Kuchynské linky na mieru

Kuchyňa je srdcom domova

Útulný domov sa nezaobíde bez šikovnej kuchyne. Vytvoríme návrh podľa vašich predstáv a zrealizujeme ho do posledného detailu.

Kuchynská linka na mieru musí byť spracovaná v najvyššej kvalite a dodaná s kvalitným vybavením. Jednoducho, musí odzrkadľovať vaše požiadavky. V opačnom prípade by ste si mohli zaobstarať bežný štandard. My to vieme, preto ku každej kuchyni pristupujeme s tradičnou poctivosťou. Cesta za vašou vysnívanou kuchyňou začína v našom kuchynskom štúdiu. Po priateľskom rozhovore získame obraz o tom, akú kuchyňu máme pre váš domov vytvoriť. Odporučíme vám najvhodnejšie materiály, dvierka, doplnky aj spotrebiče. Cena môže byť rozhodujúcim faktorom a my na to berieme ohľad. Naše návrhy vždy rešpektujú sumu, ktorú chcete do novej kuchyne investovať. Či už sa rozhodnete pre cenovo dostupnejšie varianty alebo materiály od renomovaných výrobcov ako EGGER, KAINDL, WODEGO a Duropal, spoločne vždy nájdeme vyhovujúce riešenie. Vybrať si môžete aj z najkvalitnejších kuchynských systémov Hettich, Blum a Kessebohmer. Samozrejmosťou je 3D vizualizácia, ktorá vám predstaví vašu novú kuchyňu. Po jej schválení nám už nič nebráni pustiť sa do realizácie, aby ste v srdci vášho domova mohli už čoskoro variť.

Vytvárame

Funkčné, štýlové a praktické domovy

Poradenstvo pri konzultácii

Pri konzultácii vašej vysnívanej kuchyne vám vždy ponúkneme ideálne technické aj materiálové riešenie

Poctivo prevedená výroba aj montáž

Nezanedbáme žiadny detail. Vaša spokojnosť je našou vizitkou.

Kvalitné certifikované materiály

Kvalitný materiál sa podpíše na výslednej práci aj životnosti vašej novej kuchyne.

Ak si vyberiete realizáciu kuchyne v našom dizajnovom štúdiu, nemusíte sa spoliehať len na slová. Realistická 3D vizualizácia zobrazí všetky zákutia vašej novej kuchyne a váš preto nič neprekvapí.
Vybrať si môžete zo širokého množstva prevedení a materiálov či systémov, napríklad:
  • fóliované dvierka
  • striekané dvierka
  • drevotrieskové dvierka
  • matné sklá
  • pieskové sklá
  • číre sklá
Pri prevzatí kuchyne si budete môcť okamžite všetko skontrolovať, či už správne zapojené spotrebiče, napojenie vody alebo funkčnosť všetkých zásuviek.

Viac o našich službách

Kvalitné realizácie kuchýň od profesionálov.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám poradíme pri návrhu kuchyne a vyhneme sa chybám, ktorých sa neskúsení pracovníci môžu dopustiť.

Dohodnite si bezplatnú obhliadku : Tel.: +421 915 75 71 20

Viac kontaktov

Podobné služby: